CENÍK

Ceník platný od 01.01.2018

Provozní doba Po-Ne: dle objednávek

Pro rok 2018  platí sleva 30% na všechny procedury !

(ceny v tabulce jsou pro lepší přehled uvedeny JIŽ po 30%slevě)

Do wellness si prosím vezměte svůj ručník a přezůvky,děkujeme.

Popis procedur a jejich účinků dále níže.

                              Ceník 2018

Pivní lázně bylinné pro 2 osoby(60 min)

Balíček obsahuje:

-pivní bylinná koupel pro 2 osoby

-2x teplý konopný zábal zad s odpočinkem na lůžku

-2x 0,5l piva

Běžná cena: 1690,-Kč

Akční cena pro rok 2018:

1090,-Kč

Masáže

Cena po slevě 30% na rok 2018

 Klasická masáž

30min(záda+šíje) 325,-Kč

30min:nohy +chodidla (zadní strana)-325,-Kč 

50min/(záda+šíje+nohy  zadní strana)/600,- Kč

 

Ajurvédská masáž(záda+šíje)-lehká,relaxační masáž

30min/390,-Kč

Medová detoxikační

30min -390,-Kč

Vulkanická masáž-pro namoženou a bolavou šíji (15min.masáž šíje+15min teplý šíjový zábal)

30min-325,-Kč

 

 

Nejúčinnější: Masáž Džbán

 záda+šíje(25min) s konopným zábalem zad(25min)-vhodná i pro páry,lze provést 2 osoby současně(jeden je masírován,druhý má zábal a naopak).

50min-450,-Kč

Masáž nohou+akupresura chodidel

30min-325,-Kč

Čokoládová masáž-masáž zad a šíje čokoládovo-kokosovým BIO olejem(30min) s následným zábalem zad teplou pravou čokoládou(30min)

60min- 600,-Kč

 

Lymfatická masáž strojová:

-pomocí tlakových kalhot na přístroji Lymfo6000Pro-dočasně nedostupné.

 30min / 245,-Kč
Zábaly zad 20 min.

Cena po slevě 30%

Konopný

245,-Kč

Bylinkový s rašelinovým extraktem

255,-Kč

Regenerační vany pro 1 osobu-nevířivé -25min-30min

(+150,-Kč za druhou osobu v jedné vaně)

AKCE:K reg. vaně lze dokoupit 20min konopný zábal zad za zvýhodněnou cenu 100,-Kč /osoba/.

 

K vanám nutno vlastní ručníky.

Zapůjčení prostěradla +30Kč/kus

Cena po slevě 30%

Regenerační vana Maxmilián- v minerálním prameni-dočasně nedostupné

250,-Kč

Regenerační vana-rašelinová

290,-Kč

Kleopatřina koupel

-s mlékem,medem a mandlovým olejem

265,-Kč

INFRA-SOLNÁ AROMA KABINA pro 2 osoby

dočasně nedostupné

     Zaváděcí cena:
200,-Kč/30min za 2 osoby
Novinka-VIBROSAUNA-pro 1 osobu

20min/220Kč

Zapůjčení prostěradla,osušky

30,-Kč/kus

Pivní bylinné lázně:

-pivní koupele jsou od pradávna známou a používanou procedurou,sloužící k uvolnění svalstva a odstranění stresu.Pivovarské kvasnice mají mnoho příznivých účinků na tělo,vyživují pokožku,obsahují vitamíny.Naše pivní koupele jsou navíc obohaceny o extrakt z 12-ti bylin dle naší receptury(jmenujme třeba levanduli ,meduňku či kostival) .Tímto se pivní koupel zbaví nepříjemného pachu klasických pivních koupelí a zároveň dostává zcela jiný rozměr v podobě benefitů působení bylinek ,jejichž složení jsme volily tak,aby maximalizovaly účinek samotné pivní koupele.

-ve vaně se krásně uvolníte a za zvuků relaxační hudby budete popíjet místní pivní speciál Slezský Džbán.

-po koupeli ulehnete a záda Vám ošetříme konopným zábalem s vysokým obsahem konopného oleje,který regeneruje pohybový aparát a vyživuje pokožku. Konopný zábal hydratuje a tlumí projevy stárnutí .

Pivní koupele provádíme v samostatné místnosti,kde není přítomný nikdo jiný a proto budete mít maximální soukromí.Plavky nejsou potřeba,ale ani zakázány..)

 

Masáže

-jednotlivé partie,nebo kombinace dle přání zákazníka


30min(záda+šíje,nebo chodidla+nohy zadní strana)

50 minut( záda+šíje+nohy zadní strana)

Klasická masáž

-jeden z hlavních účinků klasické masáže je uvolnění napjatého svalstva. Pravidelným promasírováním těla a nejvíce namáhaných partií je možné předcházet vážným zdravotním problémům, které způsobuje zanedbávání potřeb vlastního pohybového aparátu. Například lidé trpící bolestmi hlavy si neuvědomují, že příčinou jejich strádání nemusí být ne-urologický problém, ale jen zablokovaná páteř či ztuhlá šíje. Přitom stačí jen trocha pravidelné péče a bolestí se lze dlouhodobě zbavit.

 Masáž Džbán

-50 min: masáž záda a šíje 25min.+konopný zábal zad 25min-lze provést i 2 osoby současně(jeden je zabalen,druhý masírován a poté naopak)

-naše nejúčinnější masáž pro velmi ztuhlé a bolavé záda a šíji mandlovým olejem ,po jejímž provedení je přiložen konopný zábal zad s teplým raš.polštářkem,jenž maximalizuje celkové svalové a psychické uvolnění.

Vulkanická masáž

15min masáž šíje+15minut nahřívání   

-moderní fyzioterapie se často vrací ke starým osvědčeným léčebným postupům jako je např. termominerální terapie, která se používala již před 2000 lety.

Jedná se o proceduru, která začíná rozehřívací masáží zad(15min),na které bude poté přiložen rozehřátý zábal skládající ze 3 odlišných minerálních granulátů (vulkanických minerálů) bez chemických  přísad(15min).Vulkanické zábaly kvalitně a velmi hluboce prohřejí svaly i vnitřní orgány.Úspěšně se používají  jako podpůrná léčba při svalových potížích, natažení svalu, akutních bolestech v  zádech (plotýnky), akutním ústřelu, ztuhlosti šíje a bolestech zad, ischiasu, revmatických potížích (pokud lékař doporučil léčbu teplem), k podpoře funkce jater a k doléčení poúrazových stavů.

Medová detoxikační masáž:

-medová masáž je starodávná léčivá metoda patřící k efektivním detoxikačním kúrám, jejíž skvělé účinky využívala i královna Kleopatra. Med je obohacen řadou vitamínů a minerálů, proto tato očistná procedura prospívá imunitnímu systému. Během masáže se z těla odstraňují toxiny, které se v něm léta hromadí z nečistého ovzduší, výfukových plynů, nikotinu, léků, nezdravých potravin atd. Pravidelné medové kúry viditelně zmírňují projevy celulitidy a zlepšují stav i vzhled pokožky, která je krásně vypnutá a hebká. Kvůli výborným účinkům se masáž doporučuje absolvovat alespoň jednou za měsíc.

Upozornění:Technika masáže je zcela odlišná od masáže klasické a může býti dosti bolestivá.

Jako detoxikační kúra je masáž ideální především na jaře, na podzim a v zimě, kdy organizmus potřebuje očistit a posílit.

Lymfatická masáž strojová-dočasně nedostupné

Velmi příjemná masáž pomocí tlakových kalhot,aktivuje tok lymfy,odstraňuje bolesti i únavu nohou a působí velmi příznivě na celulitidu(přístroj se používá jako součást plastické chirurgie)

Oproti ruční lymf.masáži má velkou výhodu, že je naprosto bezbolestná a se stejným účinkem.                                                        

-lymfatické masáže (lymfodrenáže) aktivují tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Správný průtok lymfy v těle a její pročišťování v lymfatických uzlinách zabezpečuje dobře fungující systém obranyschopnosti člověka, tedy imunitní systém, který je nezbytný k obraně proti infekcím, obraně proti rakovině apod.

Čokoládová masáž:

Královna relaxačních masážívelmi příjemná,relaxační masáž zad a šíje kokosovým olejem po jejímž provedení je proveden zábal zad teplou pravou čokoládou(90% kakaa) ,který je po celou dobu prohříván teplým rašelinovým polštářkem na povrchu.

Zábaly

Bylinkový s rašelinovým extraktem

-při bolestech pohybového aparátu,v bedrech,šíji,revmatismu,artritidě,napomáhá hojení pooperačních stavů,ran a jizev.K zesílení účinku přikládáme na postižené místo ještě teply rašelinový polštářek.

Konopný

 –konopný zábal s vysokým obsahem konopného oleje,který regeneruje pohybový aparát a vyživuje pokožku. Konopný zábal také hydratuje a tlumí projevy stárnutí .K zesílení účinku přikládáme na postižené místo ještě teply rašelinový polštářek.

 

 

Regenerační vany nevířivé:

  Délka všech koupelí 20-30min+lze dokoupit 20min.zábal zad(rašelinový,konopný,kaštanový..) pro maximální učinek za zvýhodněnou cenu 100,-Kč/osoba.

Koupel Maxmilián

-minerální koupel s teplotou 36-39 stupňů celsia,při bolestech pohybového aparátu,kožní problémy(lupenka,ekzém atd..),relaxačně působí na centrální nervovou soustavu.Tato koupel je naprosto bezkonkurenční v oblasti účinku na celé tělo a zároveň způsobuje pocení,čímž vyplavuje toxiny a čistí tělo.

   Rašelinová koupel    

Rašelinovou koupel doporučujeme nejen jako skvělou relaxaci, ale především vsázíme na její prokázané blahodárné a léčivé účinky. V případě, že vás trápí pohybové problémy, bolesti zad, revma, artróza, dna, akné, ekzémy, lupy či lupénka, pak je léčba rašelinovou koupelí jako stvořená právě pro vás. Rašelinová koupel je vhodná pro uvolnění svalového napětí i na řešení gynekologických problémů!Ideální doba koupele je přibližně 20 min., přičemž teplota vody by měla být nejlépe kolem 36 stupňů.

Kleopatřina koupel

-luxusní relaxační koupel s mlékem,medem a mandlovým olejem pro odbourání stresu a navození dobré nálady, povzbuzující tělo a smysly.

 

INFRA-SOLNÁ AROMA  KABINA

(teplota v kabině je 40-50°C):

-jedná se o spojení léčivých účinku infra paprsků s blahodárným působením soli a vonných esencí s reflexní masáží chodidel na přírodních oblázcích.Toto spojení působí na náš organismus jak zvenčí tak i zevnitř.Vhodné zejména pro osoby s bolestmi kloubů nohou i rukou,s dýchacími problémy či problémy kožními. Posadíte  se do dřevěných křesel,zaposlouchejte  do relaxační hudby a nechte na sebe působit kombinaci tří velmi účinných látek:paprsků,soli a vůně.Podlaha je navíc tvořena říčními oblázky,které Vám promasírují chodidla.Obzvláště potom ve spojení s bylinkovou vířivou vanou jde o účinnou proceduru k ozdravení těla i mysli.

Infra záření:

·  Toto světelné záření má tu vlastnost, že se dostane až do nejhlubších vrstev pokožky.

·  Ve tkáních a svalech se záření mění na intenzivní a velmi účinné teplo.

·  Takto vzniklým teplem se rozšiřují cévy, dochází k podpoře prokrvení a ke stimulaci krevního oběhu a látkové výměny.

·  Kromě toho se rozšiřují póry pokožky.

·  Stimulací látkové výměny dochází k posílení obranyschopnosti těla a k urychlení procesu uzdravování.

·  působí výborně na bolavé klouby a šlachy

· Z toho důvodu je infračervené záření vhodné jak k terapeutickým, tak ke kosmetickým aplikacím.

Sůl: v kabině vytváří  100% ionizovaný vzduch a klima podobné mořskému vzduchu či solným jeskyním.

• zvyšuje odolnost proti nachlazení
• napomáhá k uklidňujícímu spánku
• navozuje relaxaci a psychickou pohodu
• snižuje dýchací problémy, neocenitelný proti chrápání

• pomáhá při alergii,astmatu,bronchitidě,zánětu dutin a hrtanu.

Délka: 20 minut.

VIBROSAUNA-zařízení je pro 1 osobu

terapeutická suchá sauna, kterou tvoří polstrované vibrující lůžko, suchý horký vzduch a záporně nabitý
vzduch (vzduch ionizací zbavený všech škodlivin) pro oblast šíje a hlavy. Vibrosauna je  multifunkční
vynález s výhodami několika léčebných procedur najednou, patří k pasivním metodám udržování
kondice, snižování nadváhy, zlepšování zdravého sebevědomí.

Terapeutická suchá sauna, kterou tvoří polstrované vibrující lůžko, suchý horký vzduch a záporně nabitý
vzduch (vzduch ionizací zbavený všech škodlivin) pro oblast šíje a hlavy. Vibrosauna je úžasný multifunkční
vynález s výhodami několika léčebných procedur najednou, patří k pasivním metodám udržování
kondice, snižování nadváhy, zlepšování zdravého sebevědomí. Pasivní proto, že se spousta lidí kvůli
tělesnému handicapu, extrémní nadváze, špatnému zdravotnímu stavu nebo jen prostou leností, do aktivního cvičení zapojit nemůže nebo nechce.

Vibrosauna nahrazuje cvičení, vyvolává efekt co nejbližší tomu vyvolanému fyzickou aktivitou.
Poskytuje úlevu při zdravotních obtížích jako je např. artritida, bolesti zad, úrazy při sportu,
potíže s krevním tlakem, stres, nespavost apod.

Hlavní a nesporné účinky vibrosauny lze shrnout:
– působí velice dobře na hubnutí
-vibracemi kombinovanými s teplem se zvyšuje činnost ledvin, které odbourávají kyselinu mléčnou a toxiny z těla mnohem rychleji a efektivněji
– dochází k uvolňování svalového napětí, delším působením vibrací se následně zlepšuje svalový tonus a zpevňuje svalstvo
-zrychluje se krevní oběh, čistí lymfatické uzliny, což v konečném efektu má silný a velmi rychlý detoxikační účinek
-průkazně funguje při poruchách spánku
– poskytuje uklidňující prostředí a napomáhá tak ke snížení napětí a stresu
-je terapeutickou pomůckou pro lidi trpící artritickými a revmatickými bolestmi
– pomáhá snižovat vysoký krevní tlak

Vibrující povrch lůžka a příjemná hudba spojená s aromaterapií jsou nastaveny na takovou frekvenci
pohybů, o kterých je známo, že jsou příjemná pro podvědomí. Mozek tuto léčebnou proceduru přijímá
velmi pozitivně. PROTO JE KONEČNÝ EFEKT TRVALÝ.
Délka procedury: 20 minut